תמונת מנוי: המיטב- סדרת התאטרון

המיטב- סדרת התאטרון

תיאטרון
עונה: 2019/2020
מספר מופעים במנוי: 5

פרטים נוספים

מיהו יהודי / קאמרי                         
יום חמישי 28/11/2019

סדרת שיחות שנונות ומשעשעות בין שני שכנים-יהודי וקתולי, בחדר מדרגות של בניין דירות פריזאי .מחזה מצחיק, שנון ועדכני ,ע"פ מסורת האבסורד הצרפתית המנסה להגדיר ולברר מיהו יהודי. בהשתתפות: רמי ברוך, שלמה וישינסקי.

המשתמט / צוותא

יום חמישי 30/1/2020
מה קורה כשחבורת גברים בני ארבעים שמעולם לא לבשו מדים מגיעים לשרת יחד ביחידה מאוד מיוחדת? כך מוצאים עצמם יחד בטירונות: שחקן בהצגות ילדים, נהג אוטובוס אגד ואחראי מחלקת ארונות באיקאה. "גבעת חלפון״ פוגשת את ״אפוקליפסה עכשיו״. בהשתתפות: ארז דריגס, אביעד בנטוב, אודי גוטשלק, שי לי הירש / טל לוי

השיטה / תיאטרון באר שבע
יום חמישי 27/2/2020

חדר ישיבות בניו יורק. ארבעת המועמדים האחרונים לתפקיד מנהל שיווק בתאגיד מתייצבים לשלב האחרון בתהליך המיון. הם נדרשים לעבור מספר מבחנים, שיאלצו אותם להתמודד עם חייהם האישיים, במטרה להיות האדם האחרון שיישאר בחדר, ויזכה בתפקיד הנחשק. הצגה שנונה על הקונלפליקט התמידי בין האנושי להישגי בחברה שלנו. משתתפים: אודי בן דוד, רון ביטרמן, עומר עציון, מעיין תורג'מן

אוטוטו זוכה בלוטו / המרכז לתיאטרון עכו בשיתוף תיאטרון הקאמרי 
יום חמישי 19/3/2020

מאת ובביצועו של רועי הורוביץ, ובעבודת בימוי ראשונה של הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי-ליאה קניג. בשביל סבא של ג'רי, הימורים הם החיים עצמם. הוא כבר זכה בגדול, וגם הפסיד בענק...אבל עכשיו, סבא של ג'רי הולך עד הסוף, פשוטו כמשמעו. הוא יוצא נגד כולם ומהמר על כל הקופה. ולפתע נראה שהוא זה שיצחק אחרון!!!

ברטוד ואגנס / הבימה
יום חמישי   21/5/2020

הצגה מצחיקה-עצובה על זיכרון מתפורר ואהבה חזקה. הזיכרון מתעתע באגנס וערב החג הופך לסחרחרת של מצבים אבסורדיים, אנושיים ומרגשים, שמציאות והזיה משמשים בם בערבוביה. "מופת בימתי עם שחקנים מרגשים" (וואלה)

 

בחירת הרכב המנוי

בחירת סוג וכמות הכרטיסים

מחיר כל מנוי:

מספר מופעים במנוי:
כרטיסים

סה״כ מחיר:
לפני הנחה (מחיר מעודכן יופיע בעמוד הבא)

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים